Biyografi

Jo Jung-suk Kimdir? Yaşı? Boy? Kilo? Dizileri?

Jo Jung-suk kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli oyuncu Jo Jung-suk’tan söz edeceğiz.

Jo Jung-suk Kimdir?

  • Oyuncu.

Ünlü aktör Jo Jung-suk, babasının ölümünden sonra müzikallerde yer alarak para kazanmaya başlamış ve okulu mecburen bırakmak durumunda kalmıştır. 26 Aralık 1980 doğumlu olan oyuncu, 41 yaşındadır. Bunun yanında 175 m boyundadır ve 64 kilodur. Doğum yeri Güney Kore olan ünlü aktörün hobileri arasında basketbol, futbol ve StarCraft oyunudur. Eğitimine ise Seul Sanat Enstitüsü’nde tiyatro bölümünde başlayıp yarıda bırakmıştır. Filmleri; Land of Happiness, Exit, Hit and Run Squad, The Drug King, My Annoying Brother, Time Renegades, King’s Wrath, Architecture 101 şeklindedir. Dizileri; Hospital Playlist, The Nokdu Flower, Familiar Wife, Two Cops, The Legend of the Blue Sea, Oh My Ghost, You Are Best! Lee Soon-Shin, The King 2 Hearts, What’s Up şeklindedir. Öte yandan son zamanlarda şarkıcı Gummy ile evleneceği yönünde Güney Kore basınında haberler çıkmıştır.

Jo Jung-suk Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Jo Jung-suk 1.75 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Jo Jung-suk, ayrıca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Jo Jung-suk hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Kmazing

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.