Koreli Şarkıcı Jennie Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu?

Koreli şarkıcı Jennie kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli müzisyen Jennie’den ve kariyerinden söz edeceğiz.

Koreli Şarkıcı Jennie Kimdir?

  • Müzisyen

Blackpink üyesi olan Jennie 16 Ocak 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu oğlak iken Çin astrolojisine göre domuzdur. Boyu 1.63 Molan Jennie’nin kilosu 50 Kg’dir. Blackpink grubundaki pozisyonu, lider vokal ve ana rapçidir. Ana dili Korece haricinde İngilizce ve Japonca da bilmektedir. Jennie dünyaca bilinen bir grup markanın global marka elçiliğini de yapmaktadır.

Bu markalar, Mac,, Chanel, Rose Yves Saint Laurent, Lisa da Celine’dir. Tek çocuk olan Jennie hayatının 5 yıllık bir dönemini Yeni Zellanda da geçirmiştir. Jennie hayatının ortaokul ve kolej eğitimini Yeni Zellanda da almıştır. Jennie sade yani sütlü dondurmayı çok sever, sağlıklı içecekleri imtina ile tercih eder. Bunun yanında en sevdiği renkler üyesi olduğu BlackPink grubunun da adında geçtiği gibi siyah ve pembedir.

Koreli Şarkıcı Jennie Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı müzisyen Jennie 1.63 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Jennie, müzik kariyerine de ayrıca devam etmektedir. Bunun yanında, Instagram hesabı üzerinde 50 milyondan fazla takipçisi vardır. Başarılı müzisyen Jennie hakkında merak edilen aslen nerelidir, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.