Biyografi

Kaan Miraç Sezen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Kaan Miraç Sezen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kaan Miraç Sezen’den söz edeceğiz.

Kaan Miraç Sezen Kimdir?

  • Oyuncu.

2002 yılında Bursa’da dünyaya gelen Kaan Miraç Sezen, dizi ve film oyuncusu olarak bilinmektedir. TED Koleji’nden mezun olan Kaan Miraç Sezen, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda rol alan Kaan Miraç Sezen, çalışmalarına İstanbul Şehir Tiyatroları bünyesinde devam etmektedir. Kaan Miraç Sezen, kameralar karşısındaki ilk deneyimini ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka isimli dizide yaşamıştır. Genç oyuncu Kaan Miraç Sezen, söz konusu dizide Ali karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kaan Miraç Sezen, oyunculuk çalışmalarına Televi Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kaan Miraç Sezen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi dizilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Kaan Miraç Sezen, erişim tarihi: 7 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.