Ilgaz Küren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ilgaz Küren kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ilgaz Küren’den söz edeceğiz.

Ilgaz Küren Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Ilgaz Küren, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonrasında oyunculuk üzerine eğitimler alan Ilgaz Küren, ilk oyunculuk deneyimini ise Star TV’de yayınlanmaya başlayan Avlu dizisinde Gülcan rolünde oynamıştır. Küren, bu dizide Ceren Moray’ın canlandırdığı Azra karakterinin tayfasından biridir.

İlginizi Çekebilir:  Murat Özbostan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ilgaz Küren 1.67 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ilgaz Küren hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Eray Eserol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Ilgaz Küren ile İlgili Aramalar

Google’da Ilgaz Küren ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ılgaz küren aslen nereli, ılgaz küren boyu kaç, ılgaz küren kimdir nerelidir, ılgaz küren aslen nereli, ılgaz küren instagram hesabı, ılgaz küren oynadığı diziler, ılgaz küren evli bekar mı, ılgaz küren boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Mert Yavuzcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara