Biyografi

Kamer İncedursun Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Kamer İncedursun kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kamer İncedursun’dan söz edeceğiz.

Kamer İncedursun Kimdir?

  • Yönetmen.

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelen Kamer İncedursun, lisans eğitimini 2014’te Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok kısa filmde görüntü ve reji yönetmeni olarak çalışan Kamer İncedursun, ayrıca çeşitli kısa film ve uzun film senaryo çalışması da bulunmaktadır. Kamer İncedursun, Eylül 2018’de ünlü sunucu Hülya Hökenek ile evlenmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kamer İncedursun, prodüksiyon çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Kamer İncedursun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Kamer İncedursun, erişim tarihi: 30 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds