Yurdaer Tosun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Yurdaer Tosun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yurdaer Tosun’dan söz edeceğiz.

Yurdaer Tosun Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ekim 1958 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen Yurdaer Tosun, bugüne kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Yurdaer Tosun, özellikle Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Hapishane Müdürü karakterine hayat vermiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bugüne kadar Recep İvedik 5, Arka Sokaklar, Gönülçelen, Anne, Kurşun, Kırmızı Oda gibi çeşitli dizilerde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yurdaer Tosun 1.75 m boyundadır ve 90 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yurdaer Tosun, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yurdaer Tosun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yurdaer Tosun ile İlgili Aramalar

62 yaşında olan Yurdaer Tosun Terazi burcudur. Yurdaer Tosun oyuncu olarak tanınmaktadır. Yurdaer Tosun 1.75 cm boyunda ve 92 kilodur. Gözleri yeşil renktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.