Biyografi

Demet Gedik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Hangi Takımlı?

Demet Gedik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Demet Gedik’ten söz edeceğiz.

Demet Gedik Kimdir?

  • Sunucu.

22 Ekim 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Demet Gedik, aslen Erzincanlıdır. Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Demet Gedik, sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce ve röportaj teknikleri üzerine dersler almıştır. Demet Gedik aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi’nde Spor İletişimi üzerine dersler almıştır. Aralık 2021’den beri A Spor’da kariyerine devam eden Demet Gedik, bu kanal bünyesinde ”Gün Ortası” adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Demet Gedik, sunuculuk çalışmalarına A Spor bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu Demet Gedik hakkında merak edilen aslen nereli, hangi takımı tutuyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimdirkim.net, Demet Gedik, erişim tarihi: 1 Mayıs 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.