Kardeniz Kılıç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Sosyal medya fenomeni Kardeniz Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Kardeniz Kılıç”tan söz edeceğiz. 

Kardeniz Kılıç Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni
  • Model 

9 Ocak 1999 tarihinde doğan Kardeniz Kılıç, ailesiyle beraber İzmir’de büyümüş ancak üniversite eğitimi için başka bir şehirde yaşamına devam etmektedir. Kendisiyle ilgili soru cevap etkinliği düzenleyen ve YouTube üzerinde paylaşan Kardeniz Kılıç, hakkında merak edilen soruların cevaplarını hayranları ile paylaştı. 

En Sevdiği Fenomen Kim? 

Instagram, YouTube ve Tiktok üzerinde çektiği videolar ve fotoğrafları ile dikkat çeken Kardeniz Kılıç’ın en sevdiği fenomen Danla Biliç. Onu hayatı tiye alması ve sadece eğlenmek istemesi ile seviyor. 

Karakteri 

Kendisini üç kelime ile tanımlamasını isteyen bir takipçisine ise realist, seçici ve şakacı cevabını veren Kardeniz Kılıç, oldukça gerçekçi olduğunu, seçici olduğu için arkadaş çevresinin geniş olmadığını, bazen yabancı kişilere karşı soğuk bir duvar gibi olduğunu, şaka yapmayı sevdiğini dile getirmiştir. 

Paraya Önem Veriyor mu? 

Çok zengin olmayan ancak fakir de sayılmayan bir ailede yetiştiğini söyleyen Kardeniz Kılıç, güzel giyinmeyi sevdiğini, bazen 10 liralık tişört bazen de 50 liralık ayakkabı giydiğini, iyi giyinmenin parayla ilgisi olmadığını ifade ediyor. 

Boy Kilo 

Bir takipçisinden gelen “hem sizi hem de fiziğinizi seviyorum” iltifatı sonrasında boyunu ve kilosunu açıklayan Kardeniz Kılıç’ın boy ve kilosu şöyle:

  • Boy: 1.76
  • Kilo: 60

Ne İş Yapıyor? 

Öğrenci olan Kardeniz Kılıç aynı zamanda modellik de yapmaktadır. Sosyal medya hesaplarında verdiği reklamlardan da belirli miktarda para kazanmaktadır. 

İlişkilerde kıskançlığın olmasını isteyen Kardeniz Kılıç’a göre bir ilişkide olması gereken en önemli şey güven. Karşı tarafın kısıtlamaya yönelik hareketlerini de tasvip etmeyen Kardeniz Kılıç’ın en sevmediği şeyler ise küfür ve taciz. Kendisinin aynı zamanda Ziya isminde bir de kedisi var. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: