Biyografi

Instagram Fenomeni Şeyma Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Şeyma Karakuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı Instagram fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şeyma Karakuş’tan söz edeceğiz.

Şeyma Karakuş Kimdir?

 • Sosyal medya fenomeni.

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ve videoları ile dikkat çeken Şeyma Karakuş, 19 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde öğrencidir. Aslen Malatyalı olan Şeyma Karakuş, İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Boyu Kilosu Burcu Ne?

Sosyal medya fenomeni Şeyma Karakuş, Instagram üzerinden paylaştığı gönderilerde 1.75 boyunda olduğunu kilosunun da 59 olduğunu belirtmektedir. Sevgilisinde olması gerekenleri ise 1.90’a yakın ve kibar birisi şeklinde tanımlıyor. Nadiren, çoğu kez de evde spor yaptığını ifade eden Şeyma Karakuş, fit olmasının sebebini genetik olarak değerlendiriyor. Öte yandan fizik ölçüleri ise 84-57-91’dir.

Bu zamana kadar en uzun ilişkisinin 3 yıl sürdüğünü ifade eden Şeyma Karakuş’un şu anda sevgilisi yok. Instagram üzerinden aktif paylaşımlarıma devam eden Şeyma Karakuş’un bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Doğum tarihi bilgisini ise şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz.

Şeyma Karakuş ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyma Karakuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şeyma karakuş aslen nereli, şeyma karakuş nereli, şeyma karakuş kaç yaşında, şeyma karakuş boy kilo, şeyma karakuş ne iş yapıyor, şeyma karakuş sevgilisi kim

2 thoughts on “Instagram Fenomeni Şeyma Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

 • Şeyma

  Ben 50 kiloyum ne 60ı…

  Yanıtla
 • Taner

  Malatyalı değildir. Asıl adı betül soyadı yıl…dır. Süs bebekliğine özenip ailesine isyan etmiş ve onları terk etmiş günümüz amaçsız zavallı balon gençliğinin acınası bir örneğidir.
  Malesef 🙁

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.