Biyografi

Tiktok Fenomeni Cihan Kavuzlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Tiktok üzerinde çektiği videoları ve fotoğrafları ile büyük bir beğeni yakalayan ve yüzbinlerce kişi tarafından takip edilen Cihan Kavuzlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cihan Kavuzlu’dan söz edeceğiz. 

Cihan Kavuzlu Kimdir? 

— Tiktok Fenomeni 

Sosyal medyanın son zamanlarda hızla yükselen yeni alternatif platformlarından olan Tiktok’ta oldukça popüler olan ve hayran kitlesi giderek artan Cihan Kavuzlu hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için aşağıdaki konu başlıklarını derledik. Kısaca kendisi hakkında bilinmesi gerekenler şu şekilde. 

Kaç Yaşında? 

Evet şaşırabilirsiniz. Tiktok fenomenleri arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan ve hayranları tarafından sıklıkla kaç yaşında olduğu sorulan Cihan Kavuzlu, 20 yaşında. Yaşından daha büyük gösteren Kavuzlu’nun yirmi yaşında olması duyanları şaşırtıyor. Kendisi ise yengeç burcundan. 

Nereli? 

Kendisi hakkında kaç yaşında olduğu sorusundan başka bir de nereli olduğu sorusu başta Google olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratılıyor. 20 yaşındaki sosyal medya fenomeni Adanalı. 

Hangi Takımlı? 

Google’da aratılmasa da kendisi hakkında merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğu. Cihan Kavuzlu, Beşiktaş takımını tutuyor.

Nerede Yaşıyor?

Hakkında merak edilen bir diğer soru ile devam edelim. 20 yaşındaki aslen Adanalı olan sosyal medya fenomeni Cihan Kavuzlu, İstanbul Çekmeköy’de ikamet etmektedir. 

Instagram üzerinde 10 binden fazla takipçisi bulunan Cihan Kavuzlu’nun Tiktok üzerinde ise 130 binden fazla takipçisi bulunuyor. Cihan Kavuzlu’nun sevgilisi yok. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.