Brain Test 261. Seviye “Kırmızı Araba Kazanmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kırmızı araba kazanmalı sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan kırmızı araba kazanmalı sorusunda doğru cevap ne? Son zamanlarda sorularının zorluğu ile dikkat çeken ve beğenilen mobil zeka oyunları arasında yer alan Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların gerçek anlamda zor olmasından dolayı bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “kırmızı araba kazanmalı” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Olamaz Helikopter Karlı Dağların Üzerine Düştü Banu Donuyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 261. Seviye: Kırmızı Araba Kazanmalı 

Brain Test isimli oyunda sorulan bu soruda bizden bir şekilde kırmızı arabanın yarışı kazanması isteniyor ancak bu soruda ekrana rastgele dokunmak veya telefonu sallamak herhangi bir çözüm getirmiyor. Bu sebepten sorunun doğru cevabını başka bir yolda aramak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 76. Seviye “Sepette Kaç Tane Yumurta Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı 

1/2 yazan yerdeki 2 rakamını alıp soldaki birin yerine koyun. Böylece 2/2 tur olacak ve yarışı kırmızı araba kazanmış olacak. Bu cevap sayesinde soruyu doğru bilmiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bu sorunun cevabı da işte bu kadar basit ve kolay. Daha sonraki sorularda görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Vampir Metin’den Kaçabileceğini Sanıyor Bul Onu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun en temel kurallarından olan ilki soruyu doğru okuyup iyi anlamak. Bu yüzden soru cümlesinde geçen kelimeleri iyi okuyup iyi anlamak gerekiyor. Zaman zaman sorularda ekrandaki nesnelere de dikkatli bakmak sorunun çözümünü kolaylaştırabiliyor. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce