Kedi Mari Kimdir? Nerelidir? Hangi Üniversitede Okuyor?

Sosyal medyada özellikle Instagram’da 300 bine yakın takipçisi olan Kedi Mari kimdir? Kedi Mari nerelidir? Ne iş yapar? Kedi Mari hangi üniversitede okuyor? 

Sosyal medyada özellikle güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Kedi Mari, Romanya (Bükreş) doğumlu biri. Bunu Youtube hesabında yazdığı açıklamalardan da öğrenebiliyoruz. 

Instagram profilinde paylaştığı Türkiye ve Romaya bayrakları da bu bilgiyi doğruluyor. 

Romanya’da doğduğunu ve burada büyüdüğünü ifade eden Maria, yakın bir zamana kadar Bodrum’da yaşadığını ve yolunun İstanbul’a düştüğünü de sözlerine ekliyor. 

Kedi Mari YouTube’da 

YouTube üzerinden de takipçilerine özel paylaşımlar yapan Maria’nın 150 bine yakın takipçisi bulunuyor. Videolarında ise daha çok makyaj videoları paylaşan Maria, en son videosunu “Favori Ürünlerim” başlığında 9 ay önce atmış ve o tarihten beri herhangi bir video yayınlamamış. 

YouTube’da kendisine en çok gelen yorumların başında Instagram’daki haliyle YouTube’daki halinin nasıl aynı olduğu yer alıyor. Haksız da sayılmazlar. Zira, kendisinin Instagram’da paylaştığı resim ve videolarda bir başka gezegenden gelmiş hissiyatı oluşuyor. Fakat bu hissiyat, YouTube kanalına göz atınca hemen kaybolup gidiyor. 

Hangi Üniversitede Okuyor? 

Paylaştığı Videolar ve resimlerden de anlaşılacağı üzere Maria, güzel sanatlar öğrencisi. Hangi üniversitede okuduğunu net olarak bilinmese de Yeditepe Üniversitesi olduğunu söyleyebiliriz. 

Sevgilisi Var Mı? 

Var. Tuğberk Hasan Sev ile oldukça samimi olan Maria, sık sık beraber fotoğraflarını paylaşıyor. Tuğberk Hasan Sev, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi. Bu bilgi, Kedi Mari’nin aynı üniversitede öğrenim gören biri olduğu konusunda net olmasa da yeterli bir bilgi. 

Vücudundaki Dövmeler 

Sol kolunun iç kısmında bir “zeytin dalı” dövmesi, yine sol kolunda bir tavşan dövmesi, ense ve kulak arasında bir “taç” dövmesi, sağ omzunda ve göğsünde bir dövmesi bulunuyor. 

Gözler Lens (miş) 

YouTube üzerinde paylaştığı “Mezuniyet Makyajı Yaptım” başlıklı bir videonun ilk dakikasında da belirttiği gibi gözler lens. 

Orijinal Saç Rengi Nedir? 

Yine aynı videoda orijinal saç rengi de ortaya çıkıyor: Koyu kahverengi. Platin sarısı saçları ile çok daha güzel olan Maria, hayranları tarafından bu haliyle de seviliyor. 

Instagram biosunda yazılı olan linkte ise kendi tasarladığı telefon kılıflarının reklamını yapan Kedi Mari, yine Instagram’da kendi tasarladığın kılıflar ile gönderi paylaşmaktadır. 

Vegan, Sportif ve Sağlıklı 

Paylaştığı fotoğraf ve videolar ile vejeteryan olduğunu ifade ediyor. Üstelik sporla da arası oldukça iyi. Erkek arkadaşı ile birlikte spora devam ediyor. Sağlıklı beslenmek ise olmazsa olmazı. 

Yukarıdaki videoda ise Kafalar’ın üç isimden biri olan Atakan Özyurt’un makyajını seslendirdiği eğlenceli anları izleyebilirsiniz. 

Not: Bu yazıda geçenler, Kedi Mari’nin sosyal medya hesaplarından oluşturulan bölüm ve kesitlerden yola çıkılarak hazırlanmıştır. Mevzubahis tüm bilgiler konusunda geri bildirim veya red halinde yazıda geçen yer veya yerler güncellenecektir. Kedi Mari hakkında yazmamızı istediğiniz düşüncelerinizi yorumlarda belirterek daha sağlıklı bir içerik için bize yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber