Biyografi

Kemal Okan Özkan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kemal Okan Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kemal Okan Özkan’dan söz edeceğiz.

Kemal Okan Özkan Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Eylül 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kemal Okan Özkan, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2015 yılında Sungurlar adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Kemal Okan Özkan, söz konusu dizide Emir Mete rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Kemal Okan Özkan, sonrasında Kırlangıç Fırtınası adlı dizide görev almıştır. Kemal Okan Özkan, daha sonra ise Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hıçkırık” adlı dizide İlhami karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kemal Okan Özkan 1.84 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kemal Okan Özkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kemal Okan Özkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.