Biyografi

Korcan Kol Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Korcan Kol kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Korcan Kol’dan söz edeceğiz.

Korcan Kol Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Korcan Kol, oyuncu olarak bilinmektedir. Suedacilstudio’da oyunculuk üzerine eğitimler alan Korcan Kol, 2019 yılında LOFT reklamında rol almış; sonrasında ”Kuzey Yıldızı İlk Aşk” adlı dizide oynamıştır. Korcan Kol, söz konusu dizide Emin karakterine hayat vermiştir. Kick-bocks ve vücut geliştirme ile ilgilenen Korcan Kol, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Yakışıklı oyuncu Korcan Kol 1.90 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Korcan Kol’un bu platform üzerinde 350 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncu Korcan Kol hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri sevgilisi kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

– biliyo.org, Korcan Kol, erişim tarihi: 23 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.