Biyografi

Can Okanar Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

Can Okanar kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Can Okanar’dan söz edeceğiz.

Can Okanar Kimdir?

  • Gazeteci.

27 Mart 1950 tarihinde dünyaya gelen Can Okanar, gazeteci ve haber spikeri olarak bilinmektedir. Gazetecilik kariyerine TRT’de başlayan Can Okanar, sonrasında Kanal 6’da genel yayın yönetmenliği, sabah haberleri spikerliği, program sunuculuğu gibi birçok görevde bulunmuştur. Uzun Kanal 6 tecrübesinin ardından tekrar TRT’ye transfer olan Can Okanar, sonrasında uzun bir süre ekranlara veda etmiştir. Can Okanar, 2012 yılından beri ise A Haber’de haber spikerliği yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Can Okanar, gazetecilik ve spikerlik kariyerine devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Can Okanar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Can Okanar, erişim tarihi: 23 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.