Korku Hikayeleri Filmlerin En Başında Geliyor

Korku Hikayeleri – Scary Stories to Tell in the Dark konusu gereği harika bir filmdir.

7 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giren ve yayına giren bu film Gizem , Korku ve Gerilim temasına sahiptir . Yönetmenliği şayet André Øvredal üstlenmiştir . Başrolde şayet Zoe Margaret Colletti, Michael Garza gibi usta oyuncuları görülmekte .

Korku filmleri ve Hikayeleri – Scary Stories to Tell in the Dark – filmin Konusu ve Oyuncuları

Aslında bir kitap serisinden beyaz perdeye aktarılmış. Kitaptaki karakterlere yeni eklemeler yapıp, vaka örgüsü üzerinde azıcık çalışılmış olsa dahi özünden çok çok koparılmamış bir kaygı hikayesi sunuyor. Bir grup genç bir kasabada ansızın ölümlerin arttığı duyumunu almıştır. Bunun üstüne meraklanan grup kasabaya giderler. Burada esrarengiz ölümleri soruşturmak ve durdurmak amacındadırlar. Gizemli ölümlere son verirken bir taraftan dahi kendi korkularıyla yüzleşmeye çalışmaktadırlar. Bu merhametsiz ölümlerin sebebini bulup, bunlara son verebilecekler midir? Yoksa kendileri dahi bu ölümlerin arasına karışacaklar mıdır? Merak edilen bütün soruların yanıtlarını bulabileceğiniz olağanüstü bir macera sizi bekliyor.

Korku yerli filmler sevenleri bu yılın iddialı yapımlarından Scary Stories To TellIn The Dark ila tanıtmak isteriz. Aslında çok sevilen bir kitap serisinden uyarlama olan film izle tüylerinizi diken diken edecek kadar korkunç hikayeleri sizinle buluşturmaya hazır. Amerika yapımı, kaygı kategorisine ilişkin olan filmin yönetmenliğini Andre Overdal Yapıyor. Norveçli yönetmenin daha evvelki etkin işlerini dahi düşününce bu filmde dahi farkını göstereceğine eminiz. Korku dolu sahnelere şahit olacağınız filmin senaryosu şayet Kevin Hageman ve Dan Hageman çiftinin kaleminden çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.