Hukuk

Kriminal İmza İncelemesi Ne Kadar Sürer?

Adli Tıp Kurumunun en çok ilgilendiği konulardan bir tanesi de “Kriminal İmza İncelemesi” olarak karşımıza çıkmaktadır. İmza sahteciliği alanında problem yaşanması halinde bu işlem onaya alınarak hızlı biçimde çalışmalara başlanıyor.

Süreç içerisinde detaylı çalışmalar yapılır ve imzanın mahkemeler ile savcılıklara gönderilerek onayının alınması beklenmektedir. Bu alanda uzun bir süre içerisinde geçen inceleme, bazı kişiler tarafından ne kadar sürdüğü merak edilen bir konudur. O yüzden bugünkü yazımızda “Kriminal İmza İncelemesi Ne Kadar Sürer?” sorusunu yanıtlayarak detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Kriminal İmza İncelemesi, Adli Tıp Kurumuna ulaştıktan sonra belirli adımlardan geçerek işleme alınmaktadır. Süreç yaklaşık 6-12 ay kadar sürerek sonuca ulaşır. Bazı durumlarda, özellikle talebin az olması taktirin de inceleme daha da kısa sürelerde tamamlanarak da bitebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi