Kripto Dünyası’nda Kaliteli Haberler

Kripto para günümüzde büyük ilgi duyulan dijital para birimidir. Kripto para dijital ortamda kullanılabilen ve takas işlemleri için de kullanabileceğiniz para birimidir. Kripto para güvenliğin sağlanabilmesi için kriptografi kullanan dijital para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kripto para merkezileştirilmemiş bir sisteme sahiptir. Bu da aslında sistemi daha da güvenilir hale getirmektedir.

Binance Referans Kodu

Binance referans kodu ya da binance referans kimliği her ikisi de aynı anlama gelmektedir. Peki bu binance referans kodu ne işimize yarar bir bakalım. Binance referans kodu borsada daha önce üyeliği bulunan kişilerin kendi kodlarıdır. Borsaya üyelik gerçekleştiren herkesin bir referans kodu bulunur. Her kullanıcı kendi kimliği ile borsaya üye davet ettikçe komisyon indirimi kazanabilmektedir. Binance referans kodunu paylaşan kullanıcıların avantajlarından biri de üye olan kişiler işlemlerini gerçekleştirdikçe bir miktar komisyon kazanmalarıdır. Referans kodu kullanarak üye olan kişiler ise her alım satım işlemi yaptıklarında daha az komisyon öderler.

İlginizi Çekebilir:  Ülkemizin Para Birimi Olan Lira’yı Başka Hangi Ülkeler Kullanıyor? Lira Hangi Ülkeden Alındı?

Binance referans kodu eklemek isteyen üyelerin önünde iki seçenek bulunmaktadır. İlk seçenek olarak diğer kullanıcıların paylaştıkları kodları giriş sayfalarına ekleyerek üye olabilirler. İkinci seçenek ise kullanıcı referans linkini kullanmalarıdır. Bu şekilde otomatik olarak Binance üyelik sayfasına yönlendirilirler ve komisyon indirimleriyle hesap oluşturabilirler. İndirim kodlarını ise binance referans kodu öğrenme sayfasından kontrol ederek bilgi alabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Cepte TEB Dolar Hesabı Açma

Kullanıcılar borsaya üye olduktan sonra ve kimlik doğrulamaları gerçekleştikten sonra referans kodu oluşturamazlar. Referans kodu ekleme özelliği yalnızca yeni üyelik işlemlerinde geçerlidir. Kimlik doğrulaması gerçekleştiren ve daha sonra yeni hesap açan kullanıcılar hesap açtıklarında bu indirimden faydalanamazlar. Üyelik oluşturan ancak kimlik onayı yapmamış üyeler ise referans kodu kullanabilirler. Binance referans kodunu paylaşan üyeler komisyon payı kazanırken referans ile yeni üye olan kullanıcılar da komisyon indirimi kazanırlar. Referans kodu her iki taraf için de avantaj sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  GSS Ödenmezse Ne Olur?

En İyi Bitcoin Sitesi Bitcoin borsasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan biri de en iyi bitcoin sitesini seçmektir. Seçeceğiniz bitcoin sitesinin güvenilir olması ve sizlere kolay kullanım sağlaması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara