Biyografi

Ceren Koç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ceren Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceren Koç’tan söz edeceğiz.

Ceren Koç Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceren Koç, oyunculuk eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde tamamlamıştır. 2017 senesinde Ver Elimi Aşk adlı dizide Lalin rolünde oynamıştır. Güzel oyuncu Ceren Koç, aynı zamanda Fırtına ve Phakama London tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Koç, ayrıca bu zamana kadar Bizim Okul, Güllerin Savaşı ve Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerde de görev almıştır. Ceren Koç aynı zamanda Fuse Tea firmasının reklamında da görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ceren Koç 1.67 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Koç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ceren Koç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ceren Koç ile İlgili Aramalar

Google’da Ceren Koç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceren Koç Instagram Ceren Koç Ver Elini Aşk Ceren Koç Kimdir Ceren Koç Psikolog Ceren Koç Tek Yürek Ceren Koç sevgilisi Ceren Koç burcu Ceren Koç boun, ceren koç aslen nereli, ceren koç boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.