Biyografi

Muhabir Melike Görür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Muhabir Melike Görür kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görev yapan muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melike Görür’den söz edeceğiz.

Melike Görür Kimdir?

  • Muhabir.

KRT TV’nin başarılı muhabirlerinden Melike Görür 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Görür, lisans eğitimine ise 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur.

Ağustos 2015 tarihinde Habertürk’te stajyer muhabir olarak göreve başlayan Melike Görür, kanalın Ankara bürosunda 7 ay staj yapmıştır. Buradaki görevinden sonra ise Aralık 2017 tarihinde KRT TV’de muhabir olarak görev almıştır. Halen KRT TV’nin Ankara muhabiri olarak görev yapmaktadır. Şu an da CNN Türk kanalında muhabirlik yapmaya devam etmektedir.

Başarılı muhabir Melike Görür, yaşamına Ankara’da devam etmektedir. Instagram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan 27 yaşındaki Melike Görür’ün bu platform üzerinde bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Melike Görür hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, boyu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melike Görürü ile İlgili Aramalar

Google’da Melike Görür ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gazeteci melike görür kim, melike görür muhabir, krt melike görür aslen nereli, melike görür krt kaç yaşında, krt tv muhabirimelike görür kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds