Halk TV Sunucusu Eray Aktaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Eray Aktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında çalışan sunucuların hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eray Aktaş’tan söz edeceğiz.

Eray Aktaş Kimdir?

  • Sunucu, kurgu yönetmeni.

Halk TV ekranlarında yayınlanan Sosyal Ekran isimli programın sunucusu olan Eray Aktaş, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra 2010 ile 2012 yılları arasında Star TV bünyesinde Montaj-Kurgu ekibinde görev yapmıştır. Eray Aktaş, Haziran 2013 tarihinden itibaren Halk TV’de Kurgu Yönetmeni olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eray Aktaş’ın bu platform üzerinde sıkı takipçileri bulunmakta ve Aktaş’ı 5 binden fazla kişi takip etmektedir. Eray Aktaş aynı zamanda Montaj Kurgu üzerine kendi açtığı bir Web sitesi de vardır. Başarılı kurgu yönetmeni Eray Aktaş, evlidir ve iki kız çocuğu vardır. Eray Aktaş ile ilgili merak edilen doğum tarihi ne, aslen nereli, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Savaş Özdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eray Aktaş ile İlgili Aramalar

Google’da Eray Aktaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eray aktaş halk tv sosyal ekran, eray aktaş aslen nereli, eray aktaş halk tv kimdir nerelidir, eray aktaş halk tv instagram hesabı, eray aktaş halk tv boyu kaç, eray aktaş evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi