Haber Global Sunucusu Gözde Şeker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Haber Global spikeri ve sunucusu Gözde Şeker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görev yapan gazeteci ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Şeker’den söz edeceğiz.

Gözde Şeker Kimdir?

  • Sunucu.

1987 yılında İstanbul’da doğan Gözde Şeker, lise eğitimini Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi Radyo Televizyon Bölümü’nde tamamladıktan sonra lise eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde tamamlamıştır.

Lise yıllarında mesleğe ilk adımını atan Gözde Şeker, 16 yaşında iken CNN Türk ekonomi servisinde stajyer olarak göreve başlamış ve ardından geçen 5 yıl boyunca CNN Türk’te çeşitli kademelerde görev almıştır. Kuruluş aşamasında iken de TRT Türk’e geçmiştir. Bosna Hersek’te Türk temsilciliği açan Gözde Şeker, 4 sene boyunca burada temsilci görevine çalışmıştır. Buradaki görevinden sonra Tunus temsilciliği kurmuş ve Tunus’ta TRT Türk temsilcisi olarak çalışmıştır.

Gözde Şeker bir süre daha TRT Türk’te çalışmış ve bu kanalda Küresel Bakış programında editörlük
yapmış, ardından da Habertürk’e geçmiştir. Burada pek çok bültende sunuculuk yapan Gözde Şeker, Dış Haberler Müdürü olarak da görev almıştır.

Gözde Şeker son olarak Haber Global’de 2018 Ekim’den itibaren hafta sonu haberlerini sunmuş, hemen akabinde de hafta içi her gece 24.00’da Gece Ajansı’nı sunmaya başlamıştır. Ayrıca hafta içi Ana Haber bülteninin de editörlüğünü yapmaktadır.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Şeker’in bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Gözde Şeker hakkında merak edilen boyu kaç, sevgilisi eşi var mı, evli mi, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Şeker ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Şeker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi