Habertürk Sunucusu Kübra Par Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Kübra Par, tam adı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun. Habertürk’te spikerlik, gazetecilik ve sunuculuk yapmakta olan Web Haber Müdürü. Habertürk’te Açık ve Net adlı programıyla söyleşi ve röportajları ile ekranların sevilen ismi haline gelen sert, açık ve meraklı bir spikeri.

20 Nisan 1984 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Kübra Par, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Ardından da 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Eşi, Yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun’dur.

Kaç Yaşında? 

Kübra Par hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı sunucu Kübra Par, yukarıda da değindiğimiz gibi 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 36 yaşındadır.

Her Pazar Gazete Habertürk’te haftanın röportajı köşesini de kendisi yürüten Kübra Par, Her Perşembe 20.00’de Açık ve Net adlı programını sunmaktadır.

Sunduğu programlarda tarafsızlık ilkesini ihlal etmemeye dikkat eden Kübra Par, Ümit Özdağ ile yaptığı konuşması ile gündeme geldi.

Sosyal medyada “Ümit Özdağ’a sorduğun soruları Erdoğan’a sorabilir misin?” şeklindeki sorulara maruz kalan Kübra Par, kendi kişisel hesabından kendisini eleştirenlere geçen haftaki Orhan Miroğlu yazısını okumalarını tavsiye eden Kübra Par, Twitter hesabından yorum yapanlara teşekkür etti.

Kübra Par’a yönelik eleştirilere ilerleyen günlerde ne tepki vereceği merak konusu. Tarafsızlık ilkesini ihlal etmemeyi düstur edinmiş bir televizyon kanalından yaptığı taraflı röportajı ile gündeme gelen Kübra Par’ın bir sonraki hafta Perşembe günü kimlerle röportaj yapacağı da ayrıca merak konusu.

Daha önce Ahmet Davutoğlu gibi isimlerle röportaj yapan ve sorduğu sorularla beğeni toplayan Kübra Par’ın bu akşamki röportajı kendi ilke ve kariyerine yakışmayan bir röportaj oldu.

Kendisinin başarısı ve kariyeri için ilerleyen günlerde hatasını anlayıp özür dilemesi gerektiğini savunanların sosyal medyada ve özellikle Ekşi Sözlük’te epey fazla olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting