Kuş Sahiplerinin Yemde Ortak Tercihi Versele Laga!

Kuş sahiplerinin ortak sıkıntısı, gerçekten besleyici olan ve doğal içeriklerle hazırlan yön bulmakta güçlük çekilmesiydi. Ancak Belçika’nın lider pet markalarından biri olan ve dünyanın 75 ülkesine ürünlerini ulaştıran Versele Laga markasının Türkiye pazarına girmesi ile birlikte bu sorun da tamamen ortadan kalkmış oldu. Artık kuş sahipleri herhangi bir tereddüt yaşamadan tercihini bu markanın ürünlerinden yana kullanabiliyor.

Son derece geniş bir ürün gamına sahip olan Versele Laga kuş yemi üretiminde 80 yıllık bir tecrübeye sahip!  Dolayısıyla marka hangi içeriklerin kuşlara daha lezzetli geldiği ya da nelerin kuşların sağlığı açısından çok önemli olduğu gibi konulara bir hayli hakim. Bu nedenle kuş sahipleri sadece besledikleri hayvan türüne uygun tercih yaptığında Versele Laga yem çeşitleri kuşların sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmesi için yeterli oluyor.

Tropikal Kuş Türlerine Yönelik Yem Çeşitleri

Muhabbet kuşu ve papağan Türkiye’de en çok beslenen kuşlar türleridir.  Bu nedenle Versele Laga yem çeşitleri arasında karşınıza en çok çıkacak olan da muhabbet kuşları ve papağanlara yönelik olarak hazırlanan yemler oluyor. Ancak tropikal kuş türleri için hazırlanan yem çeşitlerini de ülkemizde rahatlıkla bulabileceğinizi belirtelim. Hatta marka tarafından tavşan yemi gibi farklı hayvan türlerine yönelik yemler de hazırlanıyor.

Ülkemizde kuş sahipleri Versele Laga mama çeşitlerini satın almak için internetten online olarak sipariş vermeyi tercih ediyor.  Ancak markanın orijinal ürünlerini en uygun fiyatla satın almak için hangi siteden sipariş verildiği de büyük önem taşıyor. Kuş sahiplerinin bu konuda ortak tercihi petmarketburada.com oluyor. Öncelikle bu sitenin sadece orijinal yem ve mama çeşitlerini satışa sunuyor olması kuş sahiplerine güven veriyor. Yem çeşitlerine göz atmak için https://www.petmarketburada.com/marka/versele-laga linkine tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda Pet Market Burada yılın çeşitli zamanlarında indirim yapmak yerine yıl boyunca fiyatlarını düşük seviyede tutmayı tercih eden sanal pet shoplardan biri! Dolayısıyla kuş sahipleri ihtiyaçlarını çok daha düşük bir bütçeyle bu siteden karşılayabiliyor.  Satın aldıkları ürünün orijinal olup olmadığı yönünde herhangi bir endişe yaşamadan kuşlarına besleyebiliyorlar.

Geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.  Kondisyon maması, mineral pastası gibi spesifik ürün ihtiyaçlarının daha bu siteden pratik bir şekilde karşılanması mümkün oluyor. Farklı adreslerde sunulan birkaç adet yem çeşidi arasından seçim yapmak yerine Versele Laga Prestigeserisi de dahil olmak üzere tüm yemek çeşitleri arasında tercih yapmak elbette çok daha avantajlı bir alışveriş seçeneği oluyor.

SPONSORLU İÇERİK

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: