Biyografi

Kutay Kalabalık Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kutay Kalabalık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kutay Kalabalık’tan söz edeceğiz.

Kutay Kalabalık Kimdir?

  • Oyuncu.

Kocaeli Gölcük’te dünyaya gelen Kutay Kalabalık, Mine Çakmak ve gazeteci Mustafa Kalabalık’ın oğludur. Öncesinde ”Hesapta Aşk” isimli filmde rol alan Kutay Kalabalık, sonrasında TRT 1de yayınlanan ”Kara Tahta” adlı dizide Atlas’ın okulundaki bir öğrenciyi canlandırmıştır. Kutay Kalabalık, özellikle TikTok’ta çektiği videolarla gündeme gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kutay Kalabalık, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmekte; Tiktok videolarıyla da gündemde kalmaktadır. Başarılı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Kutay Kalabalık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Kutay Kalabalık, erişim tarihi: 15 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi