Biyografi

Kutlu Akpınar Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Nereli? Evli mi?

Kutlu Akpınar kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor, evli mi eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisin ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kutlu Akpınar’dan söz edeceğiz. 

Kutlu Akpınar Kimdir? 

  • Muhabir.

2015-2022 yılları arasında beIN Sports ekranlarında muhabir olarak görev yapan Kutlu Akpınar, sonrasında Tivibu Spor’a transfer olmuştur. Kutlu Akpınar, Sports Digitale yorumcuları arasındadır. 2016 yılında Başak Aktaş ile evlenen kutlu Akpınar’ın 2022 yılında Aslan Efe adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Başarılı muhabir Kutlu Pınar, Galatasaray taraftarıdır. Sosyal medya hesaplarından her takımla ilgili yorumda bulunsa da tecrübeli muhabirin Galatasaraylı olduğu bilinmektedir.

Instagram ve Twitter hesabından da paylaşımlarına devam eden Kutlu Akpınar’ın Twitter üzerinde 20 binden fazla takipçisi vardır. Instagram hesabında ise 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kutlu Akpınar, YouTube üzerinden yayın hayatına devam eden Sports Digitale’ın dikkat çeken yorumcuları arasında yer almaktadır. Tecrübeli muhabir Kutlu Akpınar hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.