Biyografi

Helin Rojda İlaldı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Helin Rojda İlaldı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Helin Rojda İlaldı’dan söz edeceğiz.

Harput Şirketler Onursal Başkanı olan Elazığlı Celal İlaldı’nın kızı Avukat Helin Rojda İlaldı ile UGC Uğur Gürbüz Cıvata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gürbüz’ün oğlu Ayberk Gürbüz, Cumartesi günü Four Seasons İstanbul At The Bosphorus Hotel’de dünya evine girdi. Nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı, nikah şahitliğini ise İş İnsanı Mehmet Yıldırım, İş İnsanı Ahmet Araç ve CHP 26. Dönem Milletvekili Ali Özcan yaptı. Gecenin başlangıcında Halk Müziği Sanatçısı Pınar Aydınlar sahne aldı, etkinlik Pop sanatçısı Berkay’ın şarkılarıyla son buldu.

Sosyal medyada geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir video olay oldu. Helin Rojda İlaldı adlı kadının paylaştığı videoda, bir ailenin lüks bir pazar kahvaltısı yaptığı görülüyor. Genç kadın eşiyle birlikte aile evinde pazar kahvaltısı yaparken çekilen bu görüntülerin ardından ailenin kim olduğu ortaya çıktı. Helin Rojda İlaldı’nın babası, Harput Şirketler Grubu’nun Kurucu ve Onursal Başkanı Celal İlaldı olarak belirlendi. Rojda İlaldı’nın videoda ‘ağabeyim geldi’ diye bahsettiği kişinin ise HDP’nin İstanbul 3’üncü bölgeden aday gösterdiği Arda İlaldı olduğu tespit edildi.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Helin Rojda İlaldı, erişim tarihi: 27 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.