Ekonomi

Kuveyt Türk Altın Puan Ne Demek?

Bankaların sizlere sunduğu banka ve kredi kartlarından alışveriş puanı kazandırması sistemine muhtemelen aşinasınızdır. Kuveyt Türk ise bu sisteme başka bir bakış açısı getirerek sizlere her alışverişinizden altın kazanma şansı veriyor. Böylelikle kazandığınız puanlar birikirken bir yandan değerlenmiş oluyor. Var olan bir altın hesabınız varsa birikiminize katkıda bulunulmuş olunuyor.

Sistem mantık olarak basit işliyor Kuveyt Türk altın puan demek, sağlam nakit kartlarınızla yaptığınız alışverişlerden %0,25 oranında altın kazanmanıza imkan vermesi demektir. Aynı şekilde ek hesabınızdan yaptığınız alışverişlerden de altın kazanma şansınız bulunuyor. Bu puanlar 10 TL değerini geçtiğinde gram altın bazında hesabınıza otomatik olarak aktarılmış oluyor. Böylelikle alışverişinizde hem puan kazanmış hem de altın bazında ufak da olsa bir yatırım yapmış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds