Kuzey Yücehan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kuzey Yücehan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kuzey Yücehan’dan söz edeceğiz.

Kuzey Yücehan Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Nisan 1966 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Kuzey Yücehan, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Kuzey Yücehan, Beş Kardeş adlı dizide rol almış; 2012 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Son isimli dizide görev almıştır. Kuzey Yücehan, aynı zamanda 2010 yılında ”Binbir Gece” adlı dizide İhsan rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Kuzey Yücehan, aynı zamanda Gökten Üç Elma Düştü, Kapalıçarşı, Dördüncü Osman, Kara Köpekler gibi çeşitli dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Kuzey Yücehan, son olarak ”Kadın” adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kuzey Yücehan 1.76 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kuzey Yücehan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kuzey Yücehan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kuzey Yücehan ile İlgili Aramalar

Google’da Kuzey Yücehan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kuzey yücehan aslen nereli, kuzey yücehan kimdir nerelidir, kuzey yücehan boyu kaç, kuzey yücehan kilosu ne, kuzey yücehan eşi kimdir, kuzey yücehan oynadığı diziler, kuzey yücehan boy-kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.