Mina Ceran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Mina Ceran kimdir, nereli ve kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Mina Ceran”dan söz edeceğiz. 

Mina Ceran Kimdir? 

  • Influencer

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu olan Mahmut Kırmızıgül ile olan birlikteliği ile dikkat çeken ve daha sonra sosyal medyadaki fotoğrafları ile beğeni toplayan Mina Ceran hakkında merak edilen sorular, Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratılıyor. Ancak kendisi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. 

İlginizi Çekebilir:  Çağrı Çıtanak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

2013 senesinde bir market zincirinin tarafından düzenlenen “Face of Antalya” isimli güzellik yarışmasında birinci seçilen Mina Ceran, aynı zamanda sosyal medyada kendisini influencer olarak tanıtıyor. Sosyal medya bloggerı olarak da kendisini tanımlayan Mina Ceran hakkında merak edilen bazı detayları sizlerle aşağıda paylaşacağız. 

2012 ile 2014 yılları arasında Anadolu Üniversitesi’nde “Medya ve İletişim” alanında eğitim gördü. Ardından Antalya Bilim Üniversitesi’nde 2012 ile 2017 yılları arasında İşletme Yönetimi konusu üzerinde eğitim gördü. 

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Mehmet Ayan Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Üniversite eğitimi sırasında Antalya Rixos Hotel’de 2014 Haziran ile Ekim 2014 tarihleri arasında operasyon ekibinde görev aldı. Daha sonra İstanbul’da Ritz-Carlton Hotel’de Haziran 2015 ile Ekim 2015 tarihleri arasında stajyer olarak çalıştı. Bir sene sonra ise Dubai’de Rixos the Palm Dubai Müşteri İlişkileri Stajyeri olarak çalıştı. 

Bu yazımızda sizlere kısaca Mina Ceran’dan ve yaşamına dair konu başlıklarından söz ettik. Yazımızda Mina Ceran hakkında eksik ya da hatalı bulduğunuz kısımları bizlere aşağıdaki yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz. Şimdilik bu kadar. 

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Korhan Fırat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mina Ceran ile İlgili Aramalar 

Google’da Mina Ceran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mina Ceran kaç yaşında, Mina Ceran Face of Antalya Snobmagazin Mina Ceran, Mina Ceran aksaray, Minaceran, Mina Ceran LinkedIn, Page Navigation

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce