Lazer Epilasyon Mersin

Hydrafacial nedir: Temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı aşamalı bakımdır. Acısız cilt bakımıdır, klasik cilt bakımı uygulamalarından farklı olan hydrafacial yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanmaktadır. Her yaş ve cilt tipine uygulanır. Nasıl uygulanır; cilt özel bir vakum aracıyla temizlenir, cildin durumuna göre solüsyonlar ile cilde sıvı uygulaması yapılır. Cilt tipine göre serum ve antioksidanlar cildi onarır, besler ve nemlendirir. Yaklaşık 40 dakika süren bu bakım ciltte muhafaza edilmesi için uygulamanın son aşaması olan kırmızı led tedavi, kolajen dokuyu uyararak cildin hasarlarını onarır. Lazer epilasyon Mersin özellikle mevsim geçişlerinde uygulandığında cilt kendini koruma altına alır.  İhtiyaca göre ayda bir ya da seans olarak ta alınabilir.

Hydrafacial Kullanılan Alanlar

 • Genel cilt bakımı
 •  Geniş ve tıkalı gözenekler
 • Cilt tonu düzenleme
 • Yağlı cilt dengeleme
 • Cildin elastikiyetini arttırmak
 • Sivilce tedavisi
 • Güneş lekeleri
 • Güneşin kalıcı hasar verdiği ciltler
 • Siyah noktalar
İlginizi Çekebilir:  Plastik Bardaklardan Çay ya da Kahve İçmek Neden Zararlı?

Sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilir.  Amaç cildin en alt kademesine kadar ulaşarak derinlemesine temizlik ve bakım yapmaktadır. Basınçlı püskürtme başlığı ile ciltteki ölü derileri soymaktadır. Cilt tipine ve problemine göre uygun serumlar kullanarak cilt tedavi edilir.  Lazer epilasyon Mersin cilt bakımı uygulandıktan sonra özel bakım istemeyen cilt temiz şekilde kullanılmaktadır. El değmeden yapılan bu cilt bakımı cildinize bakım sırasında temas olmadan iz ve kızarıklık olmadan parlak bir cilt kullanımı sunmaktadır. Siyah noktaları sıkma esnasında cilt zarar görmekte ve strese girer, bunun için daha kolay olan Hydrafacial işlemi tercih edilmelidir. Yapılan bu işlemle ciltteki kolajeni arttırarak cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Özel içerikli serumların kullanılması ile işlem sonunda vakum aracında biriken ölü deriler rahatlıkla görülebilir. İlk uygulandığında cilt yumuşak, parlak ve dinlenmiş şekilde canlı görünür, bu görüntüyü devamlı sağlamak için düzenli olarak yaptırılmalıdır.

İlginizi Çekebilir:  Clindoxyl Reçetesiz Satılır mı? Tüylenme, Kaşıntı Yapar mı?

Hydrafacil İşleminin Uygulama Aşaması

Özel başlıkları ille vakumlama işlemi yarım saat sürmektedir, vakumla işleminden sonra cilt tipine ve cilt hasarına uygun maske uygulanır ve maske ne kadar uzun kalırsa etkisi o derece iyi olmaktadır. Bu işlemler sırasında hiçbir acı hissedilmez,  sonrasında kızarıklık ve tahriş olmaz.  17 yıl önceden kullanılmaya başlayan bu yöntem benzersiz ve her teknolojiyi kapsamasıyla yoğun ilgi görmektedir. FDA ( ABD gıda ve ilaç idaresi) onaylı bu cihaz 2015 yılında Dünyanın en iyi cilt yenileme cihaz ödülünü kazanmıştır. Yan etkisi olmayan ve cilt tedavilerinde kullanılan en iyi yöntemdir. www.karakucakklinik.com

 • Tedavi sonrası kabuklaştırmaz
 • Anında etki ederek cilt yüzeyinde parlaklık sağlar
 • En hassas ince çizgilerde de kullanılır.
İlginizi Çekebilir:  Gece Çorba İçmek Kilo Aldırır mı?

Hydrafacial bakımı bilinçli ve orijinal vakum araçlarıyla yapılması ayrıca kas yönlerine uygun hareketlerle vakumlamanın yönlendirilmesi çok önemlidir. Tedavinin ilk aşamada cildin temizlenmesi için vakumlanır. İkinci aşama, hydrapeelig vakumdan sonra kullanılan solüsyonların bileşim etkisi ile oluşturulan solüsyonlar kullanılır. Üçüncü aşama Solüsyonlarda bulunan özel deniz yosunu, bütün vitaminleri içermektedir. Dördüncü aşama,  cildin sakinleşmesi ve yatışması aşamasıdır. Yoğun C vitamini kullanarak damarların güçlenmesi sağlanmaktadır. Beşinci aşama, ince kırışıklıklar, sivilce izleri için kullanılan mavi led tedavisi yapılır. Kırmızı ışık uygulanarak cilt sıkılaştırılır ve son olarak mavi işik akne oluşumu engellemek için bakterileri yok eder ve porları temizler.

40 dakika süren bu işlem cilt ihtiyacına göre de değişiklik sağlamaktadır. Bir hafta aralıklarla uygulanabilecek seanslar cilt kendini toparladıktan sonra ayda bir olarak uygulanabilir. Lazer epilasyon Mersin ve Hydrafacialın cilt derisine rejüvenasyon, koruma, detoksifikasyon kazandırmaktadır. Kalıcı sonuç gözlemlenmektedir.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce