LED Xenon Isınma Sorunu ve Fan Sesi Çözümü

Eski tip Xenonların birçok dezavantajı bulunduğunu önceki makalelerimizde detaylı olarak bahsetmiştik. Yeni nesil LED Xenon ürünlerinde ise driver, fan hatta arıza kesici tek parça halinde entegre olarak bulunduğu için çok pratik bir seçenek olarak kullanılmaktadır. Fakat burada önemli bir noktaya değinmek isterim. LED ürünleri çalışırken çok yüksek ısınma potansiyeline sahip olduğundan fan ürünlerinin verimli olarak çalışması gerekir ki, üründen yüksek performans aldığınız gibi ömrü de uzun olsun.

Piyasada çok çeşitli LED Xenon markaları bulunmaktadır. Fiyat farkının nereden kaynaklandığını bilemeyen sürücüler en ucuz ürünleri tercih ederek LED Xenon ısınma problemi ile karşılaşmakta ya da fan sesi yüzünden ürünleri söküp atmayla sonuçlanan olumsuzluklar yaşamaktadır.

LED Xenon ısınma problemi yapması ya da yüksek fan sesi çıkarması normal bir olay değildir. Bu ürünün kalitesiz olduğunu gösterir. Kaliteli bir LED Xenon kesinlikle ısınma yapmaz ve çok düşük duyamayacağınız ses düzeyiyle çalışarak sizi rahatsız etmez. Bunun diğer harika bir sonucu ise, ısınma yoksa alınan ışık şiddetinde düşme de yok demektir.
Yüksek lümenler iddaa edilerek satılan ürünler araçta kullanılmaya başladıktan sadece birkaç dakika sonra ısınma probleminden dolayı ışık şiddeti düşeceği için, neredeyse eski ampülleri gibi düzeyde tatminden uzak bir sonuç almaktadırlar.
Tüm bunların çözümü ise yüksek kalitede bir LED Xenon ürünü kullanarak, uzun yıllar güvenle kullanmak olacaktır. Aşağıdaki kutucuğa kliklemeniz hızlı kargo ile profesyonel ürününüzü kapıda ödeme ile almanız için yeterli. Detaylı sorularınız için çekinmeden klikleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.