Linea AUX Girişi Nerede? Nasıl Bağlanır?

Linea araçlarda aux girişi var mı? Yok mu? Yeri nerede? Aux nasıl aktif edilir? Sorularına adım adım cevap vereceğiz. Daha önceki yazdığımız onlarca makalede Fiat Linea araçların arızalarından detaylı olarak bahsetmiştik bu yazımızda ise AUX giriş yerinin neresi olduğundan ve eğer yoksa nasıl bağlanacağından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Fiat Linea Aux Girişi Nerede?

Line modelinde olduğu gibi Bravo araçlarda da aynı prosedür geçerli olacaktır. Teybin üzerinde AUX yazısı varsa ya da ‘audio’ tuşuba basıldığında ekranda aynen başlık resmindeki gibi bu yazı yazıyorsa teyp içinde bu özellik bulunuyor demektir. Teybin üzerinde ya da torpido gözünde bu ince 3.5 mm AUX jack girişini arayın. Eğer buralarda bulamadıysanız sonraki adıma geçebiliriz.

Linea Aux Nasıl Bağlanır?

Giriş yeri mevcut olmasına rağmen AUX çalışmıyorsa hiçbir ekstra donanıma gerek duymaksızın her hangi bir oto teyp ya da aksesuar dükkanında özelliği aktif ettirebilirsiniz.

Kablosu yok ise aracınıza uygun olan AUX kablosunu (AUX modülü diye de geçer) alıp teybi yerinden söktünden sonra bağlantı noktasına takıp diğer ucunu istediğiniz bir noktaya monte edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting