Biyografi

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Şarkıları?

Feyyaz Şerifoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Feyyaz Şerifoğlu’ndan söz edeceğiz.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında Rize’de dünyaya gelen Feyyaz Şerifoğlu, oyuncu ve müzisyen olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Tekstil Mühendisliği üzerine tamamlayan Feyyaz Şerifoğlu, özellikle O Ses Türkiye adlı yarışmada ismini duyurmuştur. Feyyaz Şerifoğlu aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de bilinmektedir. 2021 yılında Kırmızı Oda adlı dizide Can karakterine hayat vermiş ve sonrasında Camdaki Kız dizisinde oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Camdaki Kız (Sedat Koroğlu, TV Dizisi 2021)
  • Karsu’nun Odası (Feyyaz Şerifoğlu, TV Dizisi 2021)
  • Kırmızı Oda (Can, 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Feyyaz Şerifoğlu, aynı zamanda Camdaki Kız adlı dizide Sedat Koroğlu karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ve müzisyen Feyyaz Şerifoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Feyyaz Şerifoğlu, erişim tarihi: 17 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.