Biyografi

Jimin Kimdir? Sevgilisi? Boyu Kilosu?

Jimin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu ve kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli şarkıcı Jimin’den söz edeceğiz.

Jimin Kimdir?

  • Şarkıcı
  • Söz yazarı

Jimin’in gerçek adı Park Ji-min’dir. 13 Ekim 1995 tarihinde dünyaya gelen Jimin, Güney Kore asıllı bir dansçı, söz yazarı ve şarkıcıdır. BTS’in ana dansçısı ve baş vokalistidir. BTS’e katılan kişiler arasında en kısa eğitimi alan Jimin gruba katılan son kişidir. Doğum tarihi 12 ekim 1995 olan Jimin’in botu 1.73 m’dir ve ayrıca 60 kilodur.

Jimin ismi Jee-min şeklin de de yazılabilmektedir. Cinsiyet ağırlığı bakımından genelde kadınlara verilen Jimin unisex bir isimdir. Jimin genç yaşta ki eğitimini bir Hristiyan okulunda aldı. Jimin teakwondo spor dalında siyah kuşağa sahiptir.  Jimin’in geçmişinde birine tek taraflı platonik aşık olduğu uzun zamandır bilinmektedir. Kariyerine başladığı zamandan beri adı pek çok ünlü isimle anılsa da bütün bu iddiaların yalan olduğu kanıtlandı. Jimin hiçbir zaman birisiyle ilişkisi olduğunu onaylamadı.

Jimin Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Jimin 1.73 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Jimin, bunun yanında müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı müzisyen Jimin hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi