Sağlık

Levmont Kilo Yapar mı?

Levmont levosetirizin dihidroklorür ve montelukast içeren alerjik rinit ve alerjik rinitle birlikte olan astım tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Her ilaçta olduğu gibi Levmont’un da bazı yan etkileri vardır. Levmont’un kilo problemi oluşturup oluşturmadığı Levmont kullanıcılarının aklına takılan en önemli sorunlardan biridir.

Levmont yağlanma yapar mı? Levmont kilo aldırır mı? Levmont bölgesel yağlanmaya sebep olur mu? Gibi sorularınızı cevaplandırabilmek için Levmont’u araştırdık. Levmont’un bilinen yan etkileri arasında kilo artışı yer almaktadır. Levmont iştah artmasına neden olduğu için kilo almanıza neden olacaktır. Fakat bu yan etki hafif seyreder ve ilaç kullanımınız sonlandığında kendiliğinden son bulur. Levmont kullanan kişiler kilo aldıkları takdirde ilaç kullanımını kendi istekleri doğrultusunda sonlandırmamalıdır. Tedaviniz için gerekli kullanım sürenize doktorunuz en iyi şekilde karar verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi