Biyografi

Leyla Göksun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Leyla Göksun kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Leyla Göksun’dan söz edeceğiz.

Leyla Göksun Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Temmuz 1983 tarihinde dünyaya gelen Leyla Göksun, 14 yaşında iken İngiltere’ye gitti ve burada Uluslararası Türk Lisesi’nde 6 yıl eğitim aldı. Göksun, lisans eğitimini ise 2007 yılında ise Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.

Oyunculuk kariyerine Gaye Sökmen Ajansı’na kaydolarak başlayan Leyla Göksun, ilk önce dergi çekimleri ile mesleğe adım atmış ardından da çeşitli reklamlarda rol almıştır. 2008 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Gönül karakterine hayat vermiştir. Akademi Kanter’de tiyatro eğitimi alan Leyla Göksun, daha sonra Dabbe 2 filminde de görev almıştır. Ardından figüran olarak Doktorlar dizisinde görev almış daha sonra da Ela rolünde oynamıştır.

Evlilikleri

2011 yılında yönetmen Cemal Alp ile evlenen Leyla Göksun’un bu evliliği 7 ay sürmüştür. Başarılı ve güzel oyuncu Leyla Göksun daha sonra da iş adamı Mert Alacahanlı ile Temmuz 2016 tarihinde dünya evine girmiştir.

Boyu ve Kilosu

  • Güzel oyuncu Leyla Göksun 1.68 boyunda ve 53 kilodur.

Leyla Göksun ile İlgili Aramalar

Google’da Leyla Göksun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; leyla göksun kurtlar vadisi pusu, leyla göksun aslen nereli, leyla göksun boyu kaç, leyla göksun eşi kimdir, leyla göksun instagram hesabı, leyla göksun doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.