Billur Yazgan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Nerede?

Billur Yazgan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Billur Yazgan’dan söz edeceğiz.

Billur Yazgan Kimdir?

  • Oyuncu.

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Billur Yazgan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Asıl popülaritesini 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Acemi Cadı adlı dizi ile yakalamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Nisan Algam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Söz konusu dizide Billur Yazgan, Merve Boluğur, Şenay Gürler ve Nergis Kumbasar gibi başarılı isimlerle beraber rol alan Billur Yazgan, ardından da Star TV’de yayınlanan Papatyam adlı dizide Özge karakterine hayat vermiştir. Billur Yazgan, Papatyam dizisinde sonra dizi sektöründe yer almama kararı almış ve kariyerini noktalamıştır. Evlenme kararı alan Billur Yazgan, herhangi bir projede yer almıyor.

İlginizi Çekebilir:  Esra Ronabar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • 2009 – Papatyam – Özge
  • 2008 – Memur Muzaffer – Aysun Mutlu
  • 2007 – Aşk Eski Bir Yalan – Zeyno
  • 2006 – Acemi Cadı – Tuğçe
  • 2005 – Şöhret
  • 2004 – Yabancı Damat

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Billur Yazgan’ın babası Ercan Yazgan’dır. Eşinin kim olduğu bilinmiyor. Billur Yazgan 1.78 boyundadır. Billur Yazgan hakkında merak edilen aslen nereli, kaç kilo gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Semra Kırışman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Billur Yazgan ile İlgili Aramalar

Google’da Billur Yazgan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Billur Yazgan boşandı mı Billur Yazgan evlendi Billur Yazgan eşi Ceyhan Yazgan, Billur Yazgan Instagram Billur Yazgan boşandı Billur Yazgan kimdir Billur Yazgan Vikipedi Billur Yazgan eşi kim Billur Yazgan babası Billur yazgan ekşi Evrim Billur Yazgan Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara