Derya Artemel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Derya Artemel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Derya Artemel’den söz edeceğiz.

Derya Artemel Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Derya Artemel, lisans eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi adlı dizilerde rol alan Derya Artemel, ayrıca Aliye, Seher Vakti, Fikrimin İnce Gülü, Yol Arkadaşım, Bitmeyen Şarkı, Cinayet gibi dizilerde de rol almıştır. Derya Artemel, Mehmet Can Diper ile evidir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Zeynep Ersöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.62 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram’da da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derya Artemel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Derya Artemel ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Murat Ağırel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Derya Artemel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Derya Artemel eşi Derya Artemel yaş Derya Artemel Instagram Derya Artemel oynadığı Diziler Derya Artemel Boyu Derya Artemel Zerda Derya Artemel Vikipedi Derya Artemel Kırgın Çiçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara