Biyografi

Güneş Nezihe Şensoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Güneş Nezihe Şensoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güneş Nezihe Şensoy’dan söz edeceğiz.

Güneş Nezihe Şensoy Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Kasım 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Güneş Nezihe Şensoy, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk ve dans eğitimleri alan Güneş Nezihe Şensoy, Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Kösem Sultan’ın kızına hayat vermiştir. Genç oyuncu Güneş Nezihe Şensoy, ayırca ”Mustang” isimli filmde oynamış; söz konusu dizide Lale rolüne hayat vermiştir.

Ödülleri

  • 2015 – Hindistan Goa, uluslararası film festivali, En İyi Aktris ödülü (Mustang )
  • 2015 – Bosna Hersek Saraybosna, uluslararası film festivali, En İyi Aktris ödülü (Mustang )
  • 2015 – Rusya Sakhalin uluslararası film festivali, En İyi Aktris ödülü (Mustang )

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Güneş Nezihe Şensoy, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Güneş Nezihe Şensoy hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds