LifeKivi ile psikoloji sayesinde 4-8 haftadan kurtul!

LifeKivi isimli Sigarayı bırakma psikoloji programı nedir?

LifeKivi psikolojik telkin ve metodlar ile sigaradan acısız ve yoksunluk çekmeden kurtulmayı sağlamaktadır.LifeKivi psikoloji programı aracılığıyla ek takviye,sakız ilaç benzeri ürünler kullanmadan sigarayı zihin de bitirmek mümkün. Psikoloji dalının insan davranışlarında etkisi günümüzde anlatılamayacak kadar yetkinlik sahibi olmasıyla Türk Yaşam Koçları,Psikologları tarafından hazırlanan LifeKivi Psikoloji programı 3 kademeden oluşmaktadır. Ses kayıtları ve okuma metinleri içeren Life Kivi programının temel amaçlarından birisi kanser farkındalığı oluşturarak insanların sigaradan psikoloji sayesinde kurtulmasını amaçlamaktadır. Psikolojik telkin ve metodlar barındıran LifeKivi programın’da basit görevler ve olumlamalar yer almaktadır. Kişinin programa karşı sorumluluğunu ve sistem de aktif kalmasını amaçlayan görevler bulunduran basit görevlere yer verilmektedir. Olumlama ve telkin içeren Life Kivi programın’da başarı oranı diğer sigara bırakma metodlarına göre daha yüksek olması ve kalıcılığın daha mümkün olabilmesi durumuyla bir çok insan tarafından ilgiyle karşılanmaktadır.

Başarı oranı ise 2022 yılın’da %77 olarak görülmektedir. LifeKivi programında asla,bir ilaç sakız bulunmamaktadır.Tamamen Zihin’de ki sigaraya karşı zaafı ve bağımlılığı önlemek üzerine oluşturulmuş bir psikoloji programıdır.

‘’LifeKivi ile Her şey zihin de başlar.’’ Sloganıyla hayata geçen bu psikoloji programı bir çok ülke tarafından ilgiyle çevirisi beklenmektedir. 2022 yılı içerisinde Avrupa’ya hizmet vermesi beklenen Life Kivi programının Avrupa ülkelerinde bir çok rakibi bulunmaktadır. Bir çok Avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılan psikoloji sayesinde sigarayı bırakma yöntemleri bulunmaktadır. Tahminlere göre sene de Türkiye’de 75.000 İnsan psikoloji sayesinde sigara bağımlılığından kurtuluyor. Dünya’da ise bu sayı milyonları geçmektedir.

Covid 19 salgının getirdiği maddi zorluklar,sağlık konusunda ki hassasiyet sebebiyle LifeKivi programına yoğun ilgi gösterilmektedir.

 2022 yılının ilk 14.gününde sigaranın sebep olduğu ölüm sayısı 180.284 olarak bilinmektedir. Dünya’da milyonlarca insanın ölümüne sebep olan sigara bağımlılığından kurtulmak sevdiklerinize daha sıkı sarılmak için sigara’dan uzaklaşınız. 

Lifekivi.com adresinden ve ya sosyal medya platformların’da Life Kivi , LifeKivi ismiyle bu psikoloji programına katılım sağlamanız mümkün. Ayrıca sağlıklı yaşama adımınızı atarken ilaç ve çay gibi şeyler kullanmadan kolayca kilo verebilmek için fitkivi.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.