Linea Bakım Uyarısı Servis Zamanı Geçti Nasıl Silinir?

Linea bakım uyarısı servis zamanı geçti nasıl silinir sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazımızda Linea airbag arızasından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Linea bakım uyarısı servis zamanı geçti nasıl silinir sorusundan söz edeceğiz.

Linea Bakım Uyarısı Servis Zamanı Geçti Nasıl Silinir?

Özellikle 2006 sonrası çoğu araçta bakım uyarısı ekranda 10 veya 20 bin kilometrede bir belirmektedir. Servis zamanı geldiği vakit, uyarı sürekli ekrana gelmektedir. Akla gelen soru ise uyarıyı silmek istediğinizde nasıl sileceğiniz. Bazı forumlarda gaz ve fren pedalına basarak bunun yapılacağı yazmış fakat bu kesinlikle mümkün değil ustanıza uğrayarak makineye bağlayıp 15 saniyede sildirebilirsiniz, tuşlara basarak silinmiyor.

Araçlarda artık belirli kilometrelerde servis işareti yanmaktadır. Bu servis işareti, zamanla silinmez. Bu nedenle kendi imkanlarınız ile yapmaya çalışmayın, aracınıza zarar verebilirsiniz. Bu sorun en iyi şekilde oto sanayiye ya da yetkili servise giderek çözebilirsiniz. Bu servis hatası, aracın yapılıp yapılmadığını anlayıp kendiliğinden silinmez. Silinme işlemi, makineye bağlanıp gerçekleşebilir.

Linea Bakım Uyarısı Servis Zamanı Geçti ile İlgili Aramalar

Google’da linea bakım uyarısı servis zamanı geçti ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; linea bakım uyarısı silme, linea servis zamanı geçti, linea servis zamanı geçti uyarısı, linea servis zamanı arızası çözümü, linea bakım servisi arızası ve çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting