Linea Airbag Arızası Kılavuza Bakın Nedir? Çözümü?

Linea airbag arızası kılavuza bakın nedir, çözümü nasıldır? Daha önceki yazılarımızda arıza başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Linea airbag arızası kılavuza bakın sorunundan söz edeceğiz.

Linea Airbag Arızası Kılavuza Bakın

Linea veya Bravo modellerde kronikleşen bu arıza aslında bu yazıyı okuyan sizin gibi her gün onlarca Linea sahibinin başına gelen illetdir. Fakat bu airbag patlamış gibi çok anormal ve korkutucu gelmemelidir. Buradaki sorun çok büyük ihtimalle airbag sargısı diye tabir edilen parçadaki temassızlıktan olur. Uyarıda verdiği gibi kılavuza baktığınızda sizi yetkili servise yönlendirecektir. Hayati önem taşıdığından biz de yetkili servis önersek de sargı tamiri yapan ustalar mevcuttur. Fakat arabayı satarken servis raporunu saklayıp airbagin patlamadığını sadece arıza verdiğini kanıtlayabilirsiniz.

Genelde bu sorun Renault Kangoo modellerinde de kronik hale gelen bir sorundur. Ancak airbaglerde herhangi bir gevşeme ya da oynama ihtimalinden çok temassızlıktan kaynaklanan bir sorun olabilir. Direksiyonun altında yer alan soketin içindeki kablolardan biri çıkmış ya da yerinden oynamış olabilir.

Linea Airbag Arızası ile İlgili Aramalar

Google’da Line airbag arızası ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; linea airbag arıza neden olur, airbag arızası linea, linea airbag sargısı, linea airbag hatası çözümü, linea airbag arızası ve çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: