Teknoloji

Macbook Air @ Nasıl Yapılır?

Apple, üretimi konusunda yeniliklerle gelen ve kullanıcılarını fazlasıyla memnun eden Macbook cihazlarını oldukça kullanışlı yapmıştır. Özellikle estetiksel ve iş bakımından yeterli donanıma sahip olan cihazlar, gündelik yaşantımızdaki işlemleri kolaylıkla tamamlamaktadır. Farklı cihazlardan sonra Macbook bilgisayarı yeni kullanmaya başlayan kullanıcılar ise doğal olarak kısa yolları kullanmakta zorlanmaktadırlar.

Windows’a göre çok farklı adımlar içermeyen Mac’lerde oldukça kolay ve basit bir şekilde kısa yolları yapmanıza imkân tanıyor. Özellikle kullanıcıları en fazla zorlandığı işlemden olan Macbook Air @ Nasıl Yapılır sorusu herkesin aradığı işlemlerden bir tanesidir. Bu yüzden bu yazımızda bu @ işaretini nasıl kolaylıkla kullanabileceğinizi anlatacağız.

Macbook cihazların tamamında @ yapmak istiyorsanız yapacağınız işlemler fazlasıyla basittir. Öncelikle klavyeden Alt Gr tuşlarına basmanız ardından ise Q tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Yani kısaca Alt Gr + Q işlemleri sizi @ şeklini elde etmenizi sağlar. Bunun yanında Macbook için daha fazla işlemleri sitemizdeki yazılardan ziyaret edebilir, hatalarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds