Biyografi

Mahmut Türkoğlu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Mahmut Türkoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yöneticilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mahmut Türkoğlu’ndan söz edeceğiz.

Mahmut Türkoğlu Kimdir?

  • Yönetici.

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mahmut Türkoğlu, Pendikspor Başkanıdır. Mahmut Türkoğlu, Haziran 2022’den beri kulübün yöneticiliğini yapmaktadır. Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu, Pendik’te görev yapan medya temsilcileriyle bir araya geldi. Şampiyonluğa giden yolculuğu, son dönemde gerçekleştirilen transferleri, tesislerdeki yenileme projelerini ve stadyumun güncel durumunu değerlendiren genç yönetici Türkoğlu, “Takımımız şampiyon oldu ve eleştiriler bize büyük katkı sağlıyor. Altyapıya verdiğimiz önemle başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz” şeklinde bir demeç verdi. 4 Temmuz 2022’de Hadin Cafe’de Pendikli medya temsilcileriyle bir araya gelen Mahmut Türkoğlu’na, Pendikspor Yöneticisi Onur Durası da eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds