Biyografi

Makbule Şakalakoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Evli mi?

Makbule Şakalakoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Makbule Şakalakoğlu’ndan söz edeceğiz.

Makbule Şakalakoğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Makbule Şakalakoğlu, lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik Bölümü’nde tamamlamıştır. Lise yıllarından beri basketbolla ilgilenen Makbule Şakalakoğlu, üniversite yıllarında da hentbol oynamıştır. Ebelik mesleğinin yanı sıra pilates ve fitness ile ilgilenen Makbule Şakalakoğlu, aynı zamanda Musa Karabudak ile evlenmiştir. Survivor yarışmasına katıldığında evli olan ancak daha sonra boşandığı öğrenilen Makbule Şakalakoğlu’nun bir dönem Mert Öcal ile sevgili olduğu biliniyordu. Makbule Şakalakoğlu, son olarak Survivor 2020’de 3 günlük bir sürenin ardından yapılan ilk konseyde adaya veda eden ve yarışma tarihinin en erken ayrılan yarışmacısı olmuştur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Makbule Şakalakoğlu’nun bu platform üzerinde 100 binden fazla takipçisi vardır. Sosyal medya fenomeni ve eski Survivor yarışmacısı Makbule Şakalakoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Makbule Karabudak kimdir, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds