Biyografi

Fatma Günaydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Fatma Günaydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fatma Günaydın’dan söz edeceğiz.

Fatma Günaydın Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

28 Nisan 1995 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelen Fatma Günaydın, küçük yaşlardan beri sporla ilgilenmektedir. Moda Tasarımı üzerine eğitim alan Fatma Günaydın, mezuniyetinin ardından İngilizce dil eğitimini için Malta’ya gitmiş ve burada 6 ay boyunca eğitim almıştır. Fatma Günaydın aynı zamanda Deliha 2, Jet Sosyete ve Bizim Köyün Şarkısı gibi projelerde de çalışmıştır. Fatma Günaydın 2020 Survivor’a katılmış ancak yaşadığı sakatlık dolayısıyla diskalifiye olmuştur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Fatma Günaydın’ın bu platform üzerinde 70 binden fazla takipçisi vardır. Sosyal medya fenomeni ve Survivor eski yarışmacısı Fatma Günaydın hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hurriyet.com.tr, Fatma Günaydın kimdir, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.