Malatya’da Özel Okuldan Daha Fazlası

Malatya koleji anaokulu, ilköğretim ve lise kampüsü olarak sizlere hizmet vermektedir. Malatya’nın en iyi ve seçilmiş okullarından olan Malatya Koleji öğrencilere yaş gruplarına uygun eğitim ve etkinliklerle, ilgileri doğrultusunda destek sağlayarak, rehberlik etmektedir. Malatya özel okul olarak öğrencilerimize kaliteli ve kurallar çerçevesinde,disiplin anlayışı ile yürütülen, deneyim ve birikimlerimizle hizmet veren bir kurum olarak karşınıza çıkmaktayız.

Okulumuz yalnızca öğrencilerle değil velilerle de iletişim halinde olup gerek eğitim öğretim de gerekse etkinlikler de velilerimize her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır. Malatya özel okul olarak hizmet verdiğimiz birimlerimiz ve kadromuzla beraber öğrencilerimizi her konuda geleceğe hazırlamaya ve onlara özgüven kazandırarak, gelişimlerine katkıda bulunma gayretindeyiz. Malatya Koleji olarak güler yüzlü ve ilgili kadromuzla velilerimizi ve öğrencilerimizi tanıyıp haftalık,aylık ve yıllık değerlendirmeler kapsamında görüşmeler yapmaktayız.

Malatya Koleji öğrencilerin küçük yaştan itibaren araştıran,merak eden ve çözüm üretebilen bireyler olması için çalışmalarına büyük bir hassasiyetle devam etmektedir. Malatya Özel Okul kapsamında okulumuz öğrencilerinizin geleceği konusunda erken yaşta fikir sahibi olması ve meslek seçimi hakkında bilgilendirilmesi adına öğrencilerinize ilgi ve hassasiyetle yaklaşmaktadır.Malatya Koleji öğrenciler yalnızca dersler konusunda değil aynı zamanda ilgi alanları konusunda da rehberlik etmekte ve her anlamda uzman kadrosu ile yanlarında olmaktadır.

Malatya Koleji öğrencilerinizin konuları daha iyi anlaması adına ödevler ve pekiştirici etkinliklerle onları destekler. Öğrencilerimizin öğrenme tarzlarını keşfettikten sonra onlara bu öğrenme tarzı ile yaklaşarak eğitim ve öğretimlerine destek olmakta ve bireysel farklılıkları doğrultusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz. Malatya Özel Okul olarak karşınıza çıktığımız her eğitim öğretim yılında öğrencilerimize değişim ve gelişimler doğrultusunda yenilikler sağlayarak onları her anlamda yenilikçi olmaya hazırlamaktayız.  

Öğrencilerimizi spordan tiyatroya, piyano eğitiminden yabancı dil kurslarına her anlamda geliştirmek ve sosyalleştirmek adına zihinsel ve bedensel yönden gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Malatya Kolej olarak öğrencilerinizi her anlamda geleceğe hazırlıyoruz. Malatya özel okulu öğrencilerimize doğum günü, yılbaşı, bayram gibi özel günlerde tebrik kartları göndermekle birlikte bu anlamda gelenekselleştirilmiş “Tebrik Kartı Etkinliği” adı altında onları birleştirir.Eğlenceler,etkinlikler ve sosyalleşme alanında Malatya Koleji öğrencilerin her zaman öncelikle mutlu ve özgüveni gelişmiş bireyler olmasına yardımcı olur.

Malatya koleji tüm kampüslerinde ve tüm sınıflarında akıllı etkileşimli tahtalarla öğrencilere eğitim vermekte ve öğrenmelerini kolaylaştırıp, sağladığı görsellikle kalıcılığı arttırmaktadır. Malatya özel okul rehberlik hizmeti ise öncelikle öğrencileri bireysel olarak tanır ve eksiklerini belirleyerek bunları tamamlamaya yönelik eğitimler düzenler.Etüt çalışması olarak ise Malatya koleji öğrencilere kendi kendilerine çalışma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra ödevlerini ve tekrarlarını düzenli olarak yapmaları konusunda eğitimler verir.

Malatya Kolejinde bilim ve teknolojiyle iç içe eğitim ve öğretimin yanında kültür,sanat ve spor etkinlikleriyle başarıyı yakalamak adına sizleri yeni eğitim-öğretim yılında aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.