Manolya Aşık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Manolya Aşık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Manolya Aşık’tan söz edeceğiz.

Manolya Aşık Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Azize Manolya Aşık’tır. 23 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Manolya Aşık, bu zamana kadar Umut Yolcuları, İyilik Kervanı, Yemin, Kayıp Prenses, Kimse Yoksa O Var, Doksandokuz, Sis ve Gece, Arka Sokaklar ve Bez Bebek gibi dizi ve filmlerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Manolya Aşık, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide Şule Çoban’ın kızı Şule rolünde oynamıştır.

Manolya Aşık ile İlgili Aramalar

Google’da Manolya Aşık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; manolya aşık arka sokaklar’dan neden ayrıldı Manolya Aşık Bez Bebek Manolya Aşık Instagram Manolya Aşık oynadığı Diziler Manolya Azize Aşık Instagram Manolya Azize Aşık Bez Bebek Manolya Aşık Yemin Arka Sokaklar Şule

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.