Sevi Demirçivi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Sevi Demirçivi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevi Demirçivi’den söz edeceğiz.

Sevi Demirçivi Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında dünyaya gelen Sevi Demirçivi, bugüne kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev almıştır. Başarılı oyuncu Sevi Demirçivi, Kaybedenler adlı sinema filminde görev almış ve ardından da Keneler ve Karıncalar adlı projede rol almıştır. Başarılı oyuncu Sevi Demirçivi, Gökçe Aktaş Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sevi Demirçivi, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide Amir Ümit rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Jang Keun-suk Kimdir? Yaşı? Boy? Kilo? Sevgilisi?

Hangi Oyunlarda Oynadı?

  • Yanlışlık – Martha 2019
  • Tartuffe – Marianne 2019
  • Savaş Alanı Gibi Kadın – Oyuncu 2017
  • Üç Kız Kardeş – Oyuncu 2016
  • Süleyman ve Öbürsüler – Oyuncu

Sevi Demirçivi ile İlgili Aramalar

Google’da Sevi Demirçivi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevi Demirçivi yaş Sevi Demirçivi boyu Sevi Demirçivi Kimdir Sevi Demirçivi kaç yaşında Sevi Demirçivi kim Rabia Kaya Sevi Demirçivi oynadigi diziler Sevi Demirçivi Arka Sokaklar, sevi demirçivi kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi